گوشت اضافی
سلام جناب دکتر ممنون از اطلاعاتی که به ما میدین. اقای دکتر یه سوال: میشه در دهانه الت تناسلی زن یه زایده یا یه گوشت اضافی وجود داشته باشه دوست من به گفته خودش این مشکلو داره نمیدونم دقیقا چه شکلیه خودش هم میترسه بره دکتر منم ازش خواستم ولی میترسه! ایا ربطی به بکارتش داره ؟ ممنون
دوست عزيز اين موضوع هيچ ربطي به پرده بكارت نداره ، تا اونجايي كه من متوجه شدم احتمالا منظور دوست شما از گوشت اضافي ” يكي از لبهاي آلت هست ، يكي از لبهاي بيروني بزرگتر از اون لب ديگست ” در هر صورت باز نمي شه با اطمينان صحبت كرد ، تنها راه مراجعه به پزشك و معاينه هست ، البته اگه واقعا نگران هستند چون جور ديگه اي نمي شه متوجه شد !
باور كنيد نه ترس داره نه كسي شما رو مواخذه مي كنه و نه مسخره ، خجالت هم نداره !
همه دوستان خسته نباشن ….
راستش رو بخواین من هم همین مشکل رو دارم و خجالت میکشیدم توی سایت مطرحش کنم ولی نه از لحاظ لبها بلکه گوشت اضافی به شکل زبان (با عرض معذرت ) درست روی پرده بکارتم هستش که درست بالای پرده رو به پایین پرده وصل کرده . قبل از ازدواج به دکتر مراجعه کردن و دکتر معالجم گفت که مشکلی وجود نداره و اضافه کرد که اگر اذیت شدم میتونن با عمل جراحی برش دارن . فقط در حین اولین رابطه این گوشت اضافی از وسط دو نیم شد . و احساس میکنم همسرم به خاطر این گوشت اضافی در حین رابطه خیلی کم به آلتم دست میزنه …..
احتمالاً با یک جراحی مختصر میشه مشکل شما رو حل کرد! فقط میمونه که اینقدر شجاعت داشته باشید که به یک جراح ماهر مراجعه کنید و از عمل نترسید! ولی با این وجود اگه وجود این گوشت اضافی ، همسرتونو ناراحت نمیکنه و ایشون بهش عادت کرده ،بهتره که اصلاً دستکاریش نکنید! چون هر عملی تبعات خودشو داره!
در مورد گوشت اضافی ابتدای واژن یکم مبحث گیج کنندس
هرکسی یه چیزی میگه نمیدونم واقعا مشکلی هست یا طبیعیه
حالا منم از همون اصطلاحی که دوستمون به کار برده بودن استفاده میکنم
سؤال من اینه که این زبان کوچیک ابتدای واژن، گوشت اضافی هست یا که طبیعیه؟
واینکه مال من پایین واژنه به صورتی که در انتهای واژن این زبان کوچیک از دهانه واژن بیرون هست(البته بازم میگم انتهای واژنه و اصلا ربطی به پرده و اینا نداره و سوراخ واژن پیداست)
فقط با زور زدن بیشتر بیرون میاد میشه بگین این چیه؟
سلام دوستان من در مورد این گوشت اضافی من اطلاع زیادی ندارم مگر اینگه بعداز زایمان بوجود آمده باشه که همه ی خانمها با یه جراحی ساده میتونن اونو از بین ببرن.من اومدم تا از لبهای کوچک و جراحی اون قسمت صحبت کنم منم تا همین یک ماه پیش مشکل خیلی از شماهارو داشتم که لبهای کوچک بزرگی داشتم!!که البته گفته دوستانمو در این سایت کاملا قبول دارم که این اصلا اسمش مشکل نیست و طبیعیه ولی من چون خودم حساس بودم و از این بزرگی لبها خوشم نمیومد رفتم و عمل کردم حالا اومدم به شما بگم که اگه شما هم خودتون یا همسرتون از این موضوع ناراحتید اصلا از اسم جراحی و عمل نترسید خیلی ساده و راحته چون من خودم تجربه دارم این حرفو میزنم اگه کمکی از دستم برمیاد و دوست دارید راجع به این عمل بیشتر بدونید بمن پیام بدید باکمال میل در خدمتم در ضمن من یه جراح خانم خوب و باتجربه سراغ دارم که هزینه ی مناسبی هم ازتون میگیره برخلاف این هزینه های سرسام آور که تابحال شنیدید اصلا هم نیازی به بستری و بیمارستان . همراه و …اینها نداره به قول دکتری که پیشش عمل کردم میگفت اینکارو مثل یکی از کارهای روزمرتون در نظر بگیرید براش برنامه ریزی کنید و یه روز برید عملش کنید به همین راحتی اصلا ترس نداره…ببخشید پرحرفی کردم اگه لازمه توضیح بیشتری بدم به من پیام بدید