از کاربران گرامی تقاضا می­‌شود، پیش از اقدام به ثبت‌نام با دقت؛ قوانین و مقرارت مربوط به برانکارد را مطالعه فرموده و در صورت تایید و قبول آن، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. بدیهی است ثبت‌نام شما در وب‌سایت به منزله پذیرش قوانین و مقررات برانکارد می‌باشد.

۱- انتشار و کپی‌برداری تمامی و یا قسمتی از مطالب، ترجمه‌ها، تصاویر، ویدئوها و فایل‌های آموزشی و علائم تجاری که در این وب‌سایت منتشر گردیده ممنوع مي‌باشد و عدم رعايت آن براي منتشركننده پيگرد قانوني به همراه دارد و تمامی حقوق مادی و معنوی آن متعلق به شرکت آسیا تجهیز مداوا آرمان است و تنها و تنها مطالبي كه به صورت رايگان در بخش‌هاي مختلف منتشر شده است با ذکر کامل نام منبع آن امکان‌پذیر است. رعایت این قانون، احترام به زحمات نویسندگان، مترجمان و تهیه‌کنندگان این وب‌سایت بوده و آنها را بیش از پیش در بهبود كيفي و كمي سايت ياري می‌کند.

۲- کاربران ملزم به اجرای قوانین و مقرارت وب‌سایت و تغییرات آن می‌باشند و برانکارد حق تغییر قوانین و مقرارت را برای خود محفوظ می‌داند.

۳- در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر شامل: تلاش در هک کردن و ایجاد اختلال در کارکرد وبسایت، ارسال هرگونه ویروس و فایل‌های مخرب، تلاش برای به دست آوردن اطلاعات اشخاص و عدم رعایت قوانین کپی‌رایت که در بند ۱ به آن اشاره شده است، دسترسی و ادامه فعالیت وی در وبسایت قطع می‌گردد و برانکارد حق پیگیری تخلف انجام شده را از طریق مراجع ذی‌صلاح برای خود محفوظ می‌داند.

۴- تمام توان و تلاش برانکارد در راستای حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی کاربران می‌باشد. ولی با توجه به اینکه در اینترنت تبادل اطلاعات بطور مطلق قابل کنترل نیست. لذا مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی و نام کاربری و کلمه رمز عبور به عهده خود کاربر می‌باشد.

۵- برانکارد اختیار دارد هر گونه تغییرات در محتوای وبسایت را در هر زمان که تشخیص دهد انجام دهد.

۶- با توجه به اینکه ممکن است در وب‌سایت برانکارد از طرف اشخاص حقیقی و حقوقی تبلیغی قرارداده شود، لذا برانکارد هیچگونه مسئولیتی درخصوص تبادل اطلاعات و فعالیت کاربران با شخص تبلیغ‌کننده ندارد و تمامی مسئولیت تبلیغات بر عهده شخص یا شرکت تبلیغ‌کننده است.

۷- این قرارداد و توافق نامه فقط در صورت رعایت تمامی شرایط و ضوابط ذکر شده در بندهای قبلی قابل اجرا است. برانکارد هر زمانی که متوجه گردد قانونی از طرف کاربری نقض گردیده است، مجاز است به صورت یکطرفه مانع از فعالیت کاربر متخلف در وب‌سایت گردد و اعتبار وی را باطل کند. همچنین هیچ مبلغی از حق اعتبار باقی مانده به کاربر متخلف عودت داده نمی‌شود.

۸- برانکارد در قبال تمامی مشکلات احتمالی مانند پایین آمدن سرعت اینترنت، محدودیت‌هایی که مربوط به شرکت مخابرات و یا قوانین اینترنت جمهوری اسلامی ایران است و از کنترل وب‌سايت خارج باشد، هیچ گونه مسئولیتی را قبول نکرده و متعهد نمی‌گردد.

۹- در صورتی که هریک از مفاد این قرارداد از درجه اعتبار ساقط شود، غیر قانونی تشخیص داده شود و یا به هر دلیل دیگری اجرای آن مقدور نباشد، لازمست مفاد مذکور، از این قرارداد منفصل شود، اما سایر شروط و مقررات آن همچنان به قوت خود باقی می ماند. این قانون، کل قرارداد بین ما و شما در ارتباط با استفاده از سایت را در بر گرفته، و هیچ تغییری در محتوای آن قابل اعمال نیست مگر اینکه کتباً به امضای طرفین رسیده باشد.