فيشرهاي مقعد متوالي
دوستان من الان يه مدت هست هي مقعدم زخم ميشه

با كوچكترين سفت شدن مدفوعي زخم ميشه بعد بايد كلي مراقبت كنم و پماد بزنم تا خوب شه بعد يه هفته خوبه دوباره روز از نو روزي از نو

خيليم درد داره

من الان ۵ ماهه برنج نميخورم
سيب و موز نميخورم و ماست هم نميخورم فقط چيزاي شل كننده ميخورم مثل روغن زيتون و كاهو و كلم و سبزي و نان سبوس و انجير و …

اما گاهي بازم يه مقدار كمي سفت ميشه
همون مقدار كم باز زخمش ميكنه

احساس ميكنم پوست مقعدم مثل كاغذ ميمونه و با كوچكترين فشاري پاره ميشه

اين بيماري داره منو بيچاره ميكنه

به نظرتون بايد جراحي كنم؟

من تازه چند ماه پيش جراحي پايلونيدال انجام دادم ديگه اصلا نميتونم جراحي كنم

تو رو خدا يه راهي پيش پام بزارين

دوست گرامی،منهم معتقدم شما به همورئید دچار شدید!! نتیجه این معضل، ناسور شدن دهانه مقعد بوده که در زمان دفع مدفوع، متاسفانه اینچنین سوزش و گاهاً خونریزی دارید!! ضمن اینکه به پزشک جراح عمومی باید مراجعه کنید!! میتونید از پماد ام – جی که گیاهی هست و عوارض جانبی هم نداره استفاده کنید!!این پماد در دارو خانه ها وجود داره !! بنده خودم استفاده کردم و نتیجه شگفت آورشو هم دیدم و به دوستانی که این معضل رو داشتند هم پیشنهاد کردم و اونا هم نتیجه مثبتشو لمس کردن!! و اما پیشنهاد دیگه ام اینه که تا اجباری در جراحی نداشته باشید!! از انجام این عمل جداً خودداری کنید! ولی مشاوره با متخصص جراح حاذق میتونه کمکتون کنه!! ضمناً با استفاده از سبزیجات و میوه جات و خوراکیهای ملین مثل سوپ جو و…. در شل شدن مدفوع ،اقدام کنید!! انشالله با استفاده از پماد ذکر شده بزودی مشکلتون حل خواهد شد!
یکی ۲سالی میشه که هر چند ماهی یه بار وقتی مدفوعم سفت میشه با مقداری خون همراهه و بعدشم یکم سوزش داره و تا چند روزی همین طوری هستم و بعد از چند روز خوب میشم و تا ۵،۶ماه هیچ مشکلی ندارم و یهو دوباره تا چند روز همین طور میشم.آیا مشکل منم همین همورویید هست؟
اظهار نظر در این مورد سخت است ولی مشکل داخل روده و….است که با ازمایش و وجود خون در مدفوع و یا ادرار مشخص میگردد در این مورد به پزشک مراجعه کنید ولی از انجایی که همیشگی نیست مورد مهمی نیست
و اون اینه که مادرم که الان ۵۲-۵۳ سالست و قبلا حدود ۲۰-۲۵ سال پیش عمل هموروئید انجام داده الان بعد از مدفوع و تخلیه ی کامل اون دچار و شستشوی دیقیق بعد از پیاده روی یا فعالیت های روزانه دچار سوزش در مقعد میشه !
لباس زیرش کاملا تمیز میمونه و برای رفع این مشکل مجبور به شستشوی مقعدش با آب و صابون میشه . میخواستم ببینم آیا مشکل خاصی هست؟؟؟ چه احتمالهایی وجود داره؟
چون قبلا به هموروئید دچار بودن احتمال زخم مقعد یا هموروئید خفیف وجود داره اما احتمالش بسیار کمه چون اونجوری که شما میگید خونریزی ندارن. بیشتر احتمال قارچ وجود داره.
به هر حال چون در میانسالی هستن و قبلا سابقه بیماری مقعد داشتن بهتره دنبال درمان های تجربی نباشن و حتما به پزشک مراجعه کنن.
دوستان ايا رابطه جنسی معقدي حتي به دفعات كم هم ميتونه اسيب بزنه به معقد احتمالش چقدر هست؟
حتی به دفعات کم این مورد امکان داره به طور دقیق نمیشه تخمین زد ولی احتمالش کم نیست که آسیبب بزنه چون امکان داره فردی در رابطه اول چنان فشاری بهش وارد شه و آسیب ببینه فردی در روابط بعدی و حتی شاید هم فردی اصلا آسیبی نمبینه
علت دردهاي مقعدي شديد كه به صورت گاه به گاه براي يك خانوم ۵۳ ساله پيش مياد و هر بار حدود نيم ساعت طول مي كشه و خود به خود خوب ميشه، چي مي تونه باشه ؟
سلام- درد نشانگر بيماريه لازمه ايشان توسط متخصص گوارش معاينه ودر صورت لزوم كولونوسكوپي شوند تا علت مشاهده بشه