نقد و بررسی اجمالی نبولایزر «رزمکس» مدل NI-60

ویژگی کلیدی

  • بسیار سبک و قابل حمل
  • عملکرد کم صدا
  • دارای شیر قابل تنظیم
  • دارای بسته حاوی ماسک مخصوص اطفال
  • یک سال گارانتی
  • ساخت چین و تحت لیسانس سوئیس

زمانی که کودک به دنیا می آید، دغدغه های پدر و مادر رنگ جدیدی به خود می گیرد که تمام آن در سلامت، رشد و تربیت کودک خلاصه می شود. در طول رشد کودک، ابتلای او به بیماری های معمول همچون سرماخوردگی، سختی ها و مراقبت های خودش را برای والدین و کودک به همراه دارد. از سوی دیگر امروزه آلودگی هوا و نداشتن هوایی پاک و سالم و عوامل بیشمار دیگر سبب شده است عده ی زیادی به بیماری های ریوی و التهابات دستگاه تنفسی دچار شوند. در این میان ریه ی کودکان به علت آسیب پذیر بودن و حساس تر بودن نسبت به ریه ی بزرگسالان، بیشتر در معرض خطر است.

نبولایزر که آن را به نام بخور سرد هم می شناسند، وسیله ای پزشکی است که برای افزایش میزان رطوبت در هوای تنفسی به کار می رود. انواعی از این دستگاه وجود دارد که قادر است هوای موجود در یک اتاق را مرطوب نگه دارد به این صورت که رطوبت را مستقیم وارد هوا می کند. اما انواع دیگری از این وسیله فقط برای مرطوب کردن هوا برای فرد بیمار استفاده می شود و از طریق لوله های هوایی، هوای مرطوب شده را به بیمار منتقل می کند. کسانی که به بیماری های تنفسی و التهابان ریوی دچار هستند، داروی مایع از طریق دستگاهی به نام نبولایزر  به آن ها داده می شود. به این صورت که دارو مایع از طریق این دستگاه به بخار تبدیل شده و به بیمار تحویل داده می شود تا آن را استنشاق کند.

نبولایزر «رزمکس» مدل NI-60 یک نبولایزر کمپرسی با طراحی جذاب و کودکانه، مخصوص کودکان تهیه شده است که حین استفاده، از آن لذت ببرند. همچنین با توجه به وزن بسیار کم، قابلیت جابجایی راحت و آسان را برای شما فراهم می کند. غلظت المان های خروجی دستگاه معادل ۲.۶ میکرومتر می باشد. پمپ دستگاه کوچک و بسیار کم صدا بوده و دارای شیر قابل تنظیم می باشد. نبولایزر دارای یک شیر قابل تنظیم است. همراه دستگاه  آداپتور ۱۲ ولت و یک بسته حاوی ماسک مخصوص اطفال است. دستگاه دارای ابعاد ۲۱۵.۵*۱۳۴.۶*۹۳.۳ میلی متر می باشد.

 

برندرزمکس
مدلNI-60
وزن۳۳۴ گرم
ولتاژ۱۲ ولت
ابعاد۲۱۵.۵*۱۳۴.۶*۹۳.۳ میلی متر
غلظت المان خروجی ذرات۵/۲ میکرون
سایر ویژگی ها– حاوی ماسک و قطعه دهانی مخصوص کودک

– شیر انحصاری قابل تنظیم
– دارای فن آوری پمپ کوچک
– شامل آداپتور ۱۲ ولت

– کم صدا و آرام

گارانتییک سال
ساخت

چین

تحت لیسانس سوئیس

 

مقایسه ( 0 مورد )
در حال حاضر به دلیل انبوه بودن سفارشات ، امکان ثبت سفارش جدید وجود ندارد
برای سفارشات عمده بیمارستانی و داروخانه ای اینجا کلیک کنید
//