لامپ مادون قرمز IR اینفرارد «اسرام» OSRAM (لامپ فیزیوتراپی)

  نقد و بررسی اجمالی لامپ مادون قرمز IR اینفرارد «اسرام» OSRAM (لامپ فیزیوتراپی)

  ویژگی کلیدی

  • دارای اشعه بسیار بانفوذ
  • توان ۱۵۰ وات
  • دارای نور خوشایند به دلیل سیستم فیلترینگ
  • حداکثر میزان نزدیک شدن ۵۰ سانتی متر
  • یک سال گارانتی

  امروزه شیوع دردهای عضلانی و مفصلی، آنچنان در حال افزایش است که جهت بهبود و سلامت نگه داشتن بدن، از روش های درمانی بسیاری استفاده می شود. لامپ های مادون قرمز کاربرد های زیادی دارد که از آن جمله می توان به بهبود درد های عضلانی، مفصلی، ترمیم زخم های عمیق، گرمادرمانی و… نام برد. لامپ مادون قرمز که از آن با عنوان لامپ فیزیوتراپی نیز یاد می شود، روش خوبی در درمان بیماری های مفصلی و ماهیچه ای خصوصا دردهای پشت کمر می باشد. به علت طول موج بلند و حرارت زیادی که دارد، خاصیت تسکین درد و رفع سموم بدن را نیز دارا می باشد.

  لامپ مادون قرمز «اسرام» یا لامپ های infrared با قدرت ۱۵۰، به دلیل داشتن سیستم فیلترینگ، نور خوشایندی ساطع می کند. این لامپ به دلیل بالابودن طول موج اش یک لامپ حرارتی محسوب می شود که حداقل فاصله ی لازم از آن، ۵۰ سانتی متر می باشد. اشعه ی مادون قرمز اسرام بسیار با نفوذ بوده و در اطراف خود یک اتمسفر گرمی ایجاد می کند. از این لامپ می توان برای نفوذ گرما به بافت داخلی بدن و تسهیل گردش خون و سیستم متابولیسم بدن بهره برد. همچنین برای درمان سرماخوردگی و گرفتگی و درد ماهیچه، گوش درد و همچنین درمان دردهای مربوط به صورت و مراقبت های زیبایی می توان از آن استفاده کرد. لامپ های اسرام به علت سنگی بودن دارای مقاومت بیشتری نسبت به لامپ های فیلیپس بوده اما حرارت کمتری نسبت به فیلیپس از خود ساطع می کند.

  موارد استفاده لامپ در سالن های زیبایی، آرامش بدن در استخرها و سوناها، موارد پزشکی و درمانی و فیزیوتراپی و.. می باشد. همچنین در درمان های خانگی و اتصال به چراغ جهت مطالعه نیز می توان از آن بهره برد.

   

  مشخصات لامپ مادون قرمز IR اینفرارد «اسرام» OSRAM (لامپ فیزیوتراپی)

  • وزن 0.350 kg

  امتیاز کاربران به: لامپ مادون قرمز IR اینفرارد «اسرام» OSRAM (لامپ فیزیوتراپی) | (2نفر)

  شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
  نظرات کاربران
  توسط مرضیه شهبازی در تاریخ 23 آوریل 2019

  خوب بوووووووود

  توسط معصومه رستمی در تاریخ 27 آوریل 2019

  شاهکار برانکارد

  مقایسه ( 0 مورد )
  در حال حاضر به دلیل انبوه بودن سفارشات ، امکان ثبت سفارش جدید وجود ندارد
  برای سفارشات عمده بیمارستانی و داروخانه ای اینجا کلیک کنید
  //