قوزک بند اکتیویتر «اپو» (oppo) مدل ۲۹۰۳

  نقد و بررسی اجمالی قوزک بند اکتیویتر «اپو» (oppo) مدل ۲۹۰۳

  ویژگی کلیدی

  • دارای پد سیلیکونی پروانه ای شکل
  • دارای طرح ۸ مانند جهت جلوگیری از پیچ خوردگی رباط ها
  • این محصول برای پای چپ و راست جداگانه
  • ساخت تایوان، تحت لیسانس آمریکا

  رگ به رگ شدن مچ پا یکی از آسیب های شایع اندام تحتانی می باشد. این وضعیت می تواند برای هرکسی، پیر و جوان، ورزشکار و غیر ورزشکار ایجاد شود.

  مچ پا مفصلی است که وزن را تحمل می‌کند. مفصلی است که در آن استخوان‌های تیبیا (درشت نی) و فیبولا(نازک نی) در پایین ساق پا و استخوان قاپ مچ پا که در بالای استخوان پاشنه قرار گرفته است، به همدیگر می‌رسند. رباط‌ها بندهای محکمی از بافت فیبری هستند که قادرند تنها کشش خفیفی را تحمل کنند؛ این رباط‌ها استخوان‌ها را در کنار هم نگه می‌دارند. تاندون‌ها نسبت به رباط‌ها نرم‌تر هستند و عضلات را به استخوان‌ها وصل می‌کنند تا مفصل مچ پا بتواند حرکت کند. هر یک از این ساختارها (استخوان، رباط، تاندون) می‌تواند آسیب ببیند. پیچ خوردگی مچ پا می تواند باعث درد مچ پا، ورم مچ پا و عدم توانایی در راه رفتن و ایستادن شود. استفاده از قوزک بند یکی از راه های درمان پیچ خوردگی ها و حفاظت از مچ پا است.

  قوزک بند اکتیویتر «اپو» (oppo) مدل ۲۹۰۳ دارای برجستگی های روی پد سیلیکونی پروانه ای شکل، است که  دور تاندون آشیل را احاطه می کند و با ایجاد فشار مطلوب و ماساژ باعث کاهش درد و تورم می شود.
  یک نوار ۸ مانند روی جوراب طراحی شده است که با ایجاد محدودیت در حرکات اضافی، از پیچ خوردگی رباط ها محافظت می کند. ردیف های درهم بافته شده که در مرکز شکل “۸” قرار دارند، قالب آناتومیکی و پوشش راحت را فراهم می کند.

  سایز قوزک بند اکتیویتر اپو

  سایز دور مچ پاسایز قوزک بند
  از ۱۸ تا ۲۰ سانتیمترS
  از۲۰ تا ۲۲ سانتیمترM
   از ۲۲ تا ۲۴ سانتیمترL
   از ۲۴ تا ۲۶ سانتیمترXL
  از ۲۶ تا ۲۸ سانتیمترXXL

   کاربرد محصول

  • بورسیت آشیل ها (التهاب بورس مجاور تاندون آشیل)
  • تاندینیت آشیل ها (التهاب تاندون آشیل)
  مقایسه ( 0 مورد )
  ارسال تمامی محصولات به سراسر ایران | همین حالا تماس بگیرید : 65829046 - 021
        ۴۶ ۳۶ ۴۲۱ - ۰۹۱۲       ساعات پاسخگویی و مشاوره رایگان ۹ الی ۱۷
  //