قوزک بند استابیلیزر «اپو»(oppo) مدل ۲۹۰۹

  نقد و بررسی اجمالی قوزک بند استابیلیزر «اپو»(oppo) مدل ۲۹۰۹

  ویژگی کلیدی

  • دارای نوار محکم کننده
  • دارای ساختار ۸ مانند
  • جهت استفاده برای پیچ خوردگی مچ پا و بی ثباتی مچ پا
  •  ساخت تایوان و تحت لیسانس مریکا

  قوزک بند استابیلیزر «اپو»(oppo) مدل ۲۹۰۹ یک مچ بند حرفه ای با قابلیت تنظیم فشار وارده بر ناحیه قوزک پا به وسیله نوار محکم کننده همراه مچ بند می باشد که با بافتی بسیار محکم در کمپانی  oppo medical ایالات متحده طراحی شده و در کارخانجات این شرکت در کشور تایوان تولید شده است . قوزک بند همراه با نوار محکم کننده مناسب برای افرادی است که دچار بیماری بی ثباتی مچ پا شده اند و هر لحظه امکان پیچ خوردن مچ پای آن ها وجود دارد. شما با استفاده از نوار فیکساتور می توانید میزان فشار وارده بر ناحیه آسیب دیده را تنظیم کرده و از طریق کاهش حرکات  سوپیناسیون و پروناسیون  ثبات بیشتری را برای ناحیه مچ پا فراهم کنید و با پراکندن فشار اضافی اعمال شده از طریق نوار، ورم مچ پا را کاهش دهید. همچنین از این قوزک بند فوق حرفه ای oppo افرادی که دچار پیچ خوردگی و آسیب مچ پا شده اند هم می توانند استفاده کنند. ساختار این قوزک بند طبی به شکل ۸ می باشد که در مرکز آن و در ناحیه مچ پا، الیاف بافته شده در هم تنیده شده و با اعمال فشار مناسب قالب آناتومیکی و پوشش مناسب را برای فرد در این ناحیه فراهم می کنند. علاوه بر ساختار ۸ قوزک بند، نوار محکم کننده ای به همراه قوزک بند ۲۹۰۹ اپو وجود دارد که این امکان را فراهم می آورد تا آن را به شکل ضربدری بر روی قوزک بند حرفه ای oppo ببندید تا حرکات اضافی را کنترل و ثبات مفصل مچ پا را افزایش دهید.

  سایز بندی قوزک بند اوپو

  سایز دور مچ پاسایز قوزک بند
  از ۱۸ تا ۲۰ سانتیمترS
  از۲۰ تا ۲۲ سانتیمترM
   از ۲۲ تا ۲۴ سانتیمترL
   از ۲۴ تا ۲۶ سانتیمترXL
  از ۲۶ تا ۲۸ سانتیمترXXL

  اقدامات لازم هنگامی که دچار آسیب دیدگی مچ پا می شویم:

  ۱- استراحت به پا

  پس از آسیب دیدگی قوزک پایتان باید حتما به پای خود استراحت دهید. بنشینید و پا را بالاتر از سطح بدن قرار دهید. برای مدتی از کارکشیدن از آن بپرهیزید

  ۲- استفاده از کمپرس سرد

  قوزک پای خود را با استفاده از کمپرس یخ خنک کنید تا درد و تورم کاهش یابد. در حالت ایده آل، یک کیسه یخ را در یک پارچه یا حوله پیچیده و آن را روی قوزک پای خود قرار دهید. یخ را به صورت مستقیم روی پوست قرار ندهید، زیرا ممکن است موجب سوختگی پوست در اثر سرما شود. اجازه دهید کمپرس یخ به مدت ۲۰ دقیقه در همان حالت باقی بماند.

  ۳- از اعمال فشار بهره بگیرید

  در صورتی که کمپرس کوچک است اجازه دهید در همان مکان باقی بماند یا با استفاده از یک پارچه نرم قوزک پای خود را ببندید. با استفاده از قوزک بندهای اپو مقداری فشار کنترلی بر ناحیه می توانید اعمال کنید تا به محدود کردن تورم کمک کند.

  ۴-گردش خون را بررسی کنید

  از فشاری که توسط قوزک بند یا باند کشی ایجاد کرده اید مطمئن شوید. گردش خون در پاها و انگشتانتان باید به خوبی جریان داشته باشد.

  ۵- موقع خواب دقت کنید

  قوزک بند یا باند و همچنین کمپرس سرد را باید زمان خواب جدا کنید. توجه داشته باشید در حالیکه قوزک بند به پاهایتان بسته اید یا کپرس آب سرد بر روی پاهایتان است به خواب نروید.

  مقایسه ( 0 مورد )
  ارسال تمامی محصولات به سراسر ایران | همین حالا تماس بگیرید : 65829046 - 021
        ۴۶ ۳۶ ۴۲۱ - ۰۹۱۲       ساعات پاسخگویی و مشاوره رایگان ۹ الی ۱۷