نقد و بررسی اجمالی فشارسنج بازویی دیجیتالی «براون» مدل 6200

ویژگی کلیدی

  • دارای ۶۰ حافظه برای ۲ کاربر
  • محاسبه میانگین فشارخون در ۳ مرحله آخر
  • دارای ۲ کاف برای سایزهای بازوی کوچک و بزرگ
  • دارای نشانگر زمان و تاریخ
  • دارای نشان رده بندی انجمن WHO

فشارخون از بیماری هایی است که در حال افزایش است. فشارخون تنها مختص افراد میانسال و مسن نیست و در سن‌های پایین‌تر نیز به وفور دیده می‌شود. همان‌طور که برای همه واضح است افراد مبتلا به فشار خون در صورت کنترل نکردن وضعیت خود، در معرض خطر سکته قرار خواهند گرفت. بنابراین آگاهی از وضعیت فشار خون و کنترل آن، نقش بسزایی دارد. یک فشارسنج که ضمن اندازه گیری فشار با دقت بالا، سبک بوده و از صفحه LCD خوانا و بزرگی بهره مند باشد از جمله ویژگی هایی است که باید در خرید فشار سنج ها درنظر گرفت.

فشارسنج بازویی دیجیتالی براون (BRAUN) مدل BP6200 دارای ۶۰ جایگاه حافظه برای ۲ کاربر متفاوت است که این حافظه های مجزا از طریق دکمه ای که بر روی دستگاه تعبیه شده قابل تفکیک می‌باشد. همچنین این نتایج به همراه تاریخ و ساعت دقیق ثبت می‌شود که در مدت زمان طولانی بررسی روند تغییرات را برای فرد راحت‌تر خواهد کرد.
BP6200 قابلیت محاسبه‌ی میانگین فشارخون را در ۳ مرحله‌ی آخر داشته و در صورت تشخیص ضربان نامنظم قلب (آریتمی) هشدار خواهد داد. از مزایای مهم این مدل می‌توان به وجود ۲ بازوبند در سایزهای ۲۲ تا ۳۲ برای بازوهای کوچک و متوسط و سایز ۳۲ تا ۴۲ برای بازوهای بزرگ و بسیار بزرگ اشاره کرد که استفاده را برای عموم آسان‌تر می‌کند. از مزایای دیگر این دستگاه می‌توان به قابلیت تشخیص آریتمی قلب اشاره کرد. این قابلیت به این معناست که تعداد ضربان قلب در بازه‌ی زمانی مشخص دقیق است یا خیر. که در صورت تنظیم نبودن روی نمایشگر اخطار دیده خواهد شد. دکمه‌ی سمت چپ به گونه ای طراحی شده که با تغییر دادن آن کلیه‌ی اطلاعات کاربر فعلی ذخیره شده و دسترسی به حافظه‌ی کاربر بعدی ممکن می‌شود و تمامی امکانات برای کاربر دوم نیز وجود خواهد داشت. همان طور که در انواع دیگر فشارسنج ها نیز اشاره شد فشار سنج‌های بازویی دقت بیشتری در مقایسه با نمونه های مچی دارند. در نتیجه از این محصول می‌توان برای بیمارانی که مبتلا به فشارخون هستند و دقت برای آن‌ها شرط اصلی است استفاده کرد. همچنین همراه دستگاه یک کیف قابل حمل مخصوص نیز ارائه شده است. اگر شما هم به دنبال فشارسنج با کیفیت و دقت بالا و با دوام هستید، این نوع فشارسنج گزینه ی مناسبی است.

امتیاز کاربران به: فشارسنج بازویی دیجیتالی «براون» مدل 6200 | (0نفر)

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

مقایسه ( 0 مورد )
ارسال تمامی محصولات به سراسر ایران | همین حالا تماس بگیرید : ۱۴۰۱ ۹۱۰۱ – ۰۲۱
      ۴۶ ۳۶ ۴۲۱ - ۰۹۱۲       ساعات پاسخگویی و مشاوره رایگان ۹ الی ۱۷
//