سوالی دارید؟

معرفی اجمالی محصول دستگاه تست قند خون «گلوکوکارد 01»

ویژگی کلیدی

 • ۳۶۰ حافظه دیجیتال جهت ذخیره سازی نتایج
 • محاسبه میانگین ۱۴ روزه و ماهانه قند خون
 • زمان مورد نیاز برای پاسخگویی تست 7 ثانیه
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپ نمودار نوسانات قندخون
 • کدگذاری و کالیبراسیون اتوماتیک
 • مجهز به سیستم کنترل حجم خون
 • مجهز به سیستم اصلاح دما
 • دارای دفترچه راهنما و CD آموزش فارسی
 • همراه با کیف مخصوص
 • گارانتی مادام العمر
 • ساخت ژاپن

دستگاه تست قند خون یکی از ابزارهای لازم برای سنجش قند خون افرادی است که ناچارند در بازه های زمانی تعیین شده ی میزان قند خون خود را بررسی نماید. دستگاه تست قند خون «گلوکوکارد ۰۱» یکی از دقیق ترین دستگاه تست قند خون است که می توانید با کمترین میزان خون مورد نیاز (حدود ۰/۳ میکرولیتر- کمترین میزان خون در دنیا) از میزان قند خون خود مطلع شوید. لنست این دستگاه بگونه ای است که نمونه گیری بدون درد انجام می شود. این دستگاه با دقت ۹۹% مجهز به سیستم کدگذاری و کالیبراسیون اتوماتیک است. گلوکوکارد ۰۱ مجهز به سیستم کنترل حجم خون می باشد که در صورت کافی نبودن میزان خون یا خطای ناشی از لرزش دست، هشدار می دهد. این دستگاه همچنین قابلیت اتصال به کامپیوتر را دارد و با نرم افزار خاص خود، نتایج گذشته قندخون را تجزیه و تحلیل می نماید. ۳۶۰ حافظه ی دیجیتال جهت ذخیره سازی نتایج دارد و میانگین تست ۱۴ روزه و ماهانه ی قند خون را دارد.

سوزن چهارپر گلوکوکارد ۰۱ و نوار تست قند خون گلوکوکارد ۰۱ را نیز می‌توانید در همین سایت سفارش دهید.

شرکت Arkray یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان لوازم تشخیص و مونیتورینگ پزشکی به شمار می آید‏.‏ این شرکت ژاپنی در سال ۱۹۷۰ میلادی تاسیس شد و به سبب نوآوری های پی در پی در عرصه تولید، به یکی از ماندگار ترین ها تبدیل شده است‏.‏ از جمله این نوآوری ها می توان به تولید اولین دستگاه تست قند خون در دنیا اشاره کرد‏.‏ این شرکت امروزه انواع لوازم آزمایشگاهی و لوازم تست قند خون و کنترل دیابت را طراحی و تولید نموده و در سرتاسر جهان عرضه می نماید‏.‏ همان طور که گفته شد، Arkray امروزه به عنوان پرسابقه ترین سازنده این محصولات در دنیا، از پیشروان ارائه فناوری های نوین در این زمینه به شمار می آید‏.‏

چرا دستگاه‌های گلوکوکارد ۰۱ ؟

 

● دقت

با توجه به اهمیت نتایج حاصله از دستگاه تست قند خون و تاثیری که این نتایج می‌تواند بر فرآیند کنترل قند خون داشته باشد، در اختیار داشتن دستگاهی با حداقل احتمال خطا، بسیار حیاتی و تعیین‌کننده است. چرا که پزشکان نیز با مراجعه به این نتایج، برنامه درمانی شما را تنظیم می‌کنند. چندین عامل روی دقت اندازه گیری قند خون تاثیر دارند مثل روش اندازه گیری، کد گذاری، کنترل حجم خون که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. دستگاه گلوکوکارد ۰۱و گلوکوکارد ۰۱-مینی در شرایط استاندارد با دقت ۹۹%قند خون را اندازه گیری می کند.

● روش اندازه گیری قند خون

اندازه گیری قند خون در دستگاه های تست قند خون با ۲روش انجام می شود: فتومتری و یا الکتروشیمیایی.

فتومتری: دستگاه هایی که با این سیستم کار می کننند، به یک منبع نور، نیاز در داخل دستگاه نیاز دارند. در واقع، نور منعکس شده اندازه گیری می شود. در این روش، گلوکز طی واکنش آنزیمی، یک ماده رنگی تولید می کند. نور با طول موج مشخص به نوار تست قند خون می رسد و ماده رنگی تولید شده نور را جذب می کند. مقدار ماده رنگی تولید شده با مقدار گلوکز نمونه متناسب است.

گلوکز بیشتر در نمونه، رنگ بیشتر تولید می کند، نوار نور بیشتری را جذب و بنابر این نور کمتری را منعکس می کند، بنابراین مشخص می شود که قند خون بالاست.

الکتروشیمیایی: در این روش، گلوکز طی واکنش آنزیمی اکسید می شود که الکترون تولید کند. تعداد الکترون هایی که به دام می افتد، با مقدار گلوکز نمونه متناسب است. گلوکز بیشتر، الکترون بیشتر و گلوکز کمتر، الکترون کمتر تولید می کند.

روش فتومتری، در صورتی می تواند کارایی خوبی داشته باشد که دستگاه کاملا تمیز باشد. ولی از آنجا که اغلب بیماران به این موضوع واقف نیستند، معمولا لنز دستگاه خود را تمیز نمی کنند، بنابراین، این موضوع می تواند روی نتایج حاصله از دستگاه اثر بگذارد. روش الکتروشیمیایی که در گلوکوکارد ۰۱و گلوکوکارد ۰۱-مینی استفاده شده است، چون وابسته به نور نیست، از خطاهای ناشی از تمیز نکردن دستگاه جلوگیری می کند.

 • دارای تائیدیهFDA ،CE،ISO13485، ISO 9001
 • مورد تائید آزمایشگاه رفرانس و وزارت بهداشت
 • دارای برچسب هولوگرام از اداره کل تجهیزات پزشکی

دیدگاهها

 1. معصومه ابراهیمی پور

  چقدر سرویس دهی عالی داشتید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =

مقایسه ( 0 مورد )
همین حالا تماس بگیرید : ۱۴۰۱ ۹۱۰۱ – ۰۲۱
۴۶ ۳۶ ۴۲۱ - ۰۹۱۲       ساعات پاسخگویی و مشاوره رایگان ۹ الی ۱۷