دستگاه تست قند خون «ایزی گلوکو»

۷۲,۵۰۰ تومان ۶۴,۹۰۰ تومان

تخفیف %۱۰.۵

نقد و بررسی اجمالی دستگاه تست قند خون «ایزی گلوکو»

ویژگی کلیدی          هدیه شامل یک بسته نوار 50 عددی می‌باشد

  • میزان خون مورد نیاز: ۱/۵ میکرو لیتر
  • زمان اعلام نتیجه : ۹ ثانیه
  • دارای ۲۰۰ فضای حافظه برای ذخیره نتایج با امکان باز خوانی
  • دارای فناوری بایو سنسور و دقت بالا
  • همراه با ۵۰ عدد نوار تست قند خون
  • قابلیت میانگین گیری در بازه ۱۴ روزه

دستگاه تست قند خون «ایزی گلوکو» Easy Gluco، یکی از دستگاه‌های تست قند ساخته شده توسط شرکت Infopia کره جنوبی می باشد. تست قند خون EasyGluco برای اندازه گیری قند خون تنها به ۱.۵ میکرولیتر خون نیاز دارد و در زمان ۹ ثانیه مقدار قند خون را نمایش می دهد که می توانید با تنظیم شناسه اختصاصی، آزمایش قند خون خود را انجام دهید. در دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو اتوکدینگ نیازی به وارد کردن دستی کد نوار نمی باشد و شناسایی نوار تست به صورت تمام اتوماتیک توسط خود دستگاه انجام می شود. این دستگاه همراه هدیه یک بسته نوار ۵۰ عددی عرضه می‌گردد.

به وسیله دستگاه قند خون ایزی گلوکو می توانید ثبت وضعیت غذا و دارو در زمان آزمایش (ناشتا- غیرناشتا- مصرف دارو- ورزش) را مشخص نمایید. همچنین این دستگاه قابلیت ثبت دمای محیط بر نتایج آزمایش را دارد تا ثبت نتایج با دقت بیشتری انجام شود. اندازه گیری مقدار قند خون توسط این دستگاه با دو واحد اندازه گیری میلی گرم بر دسی لیتر (mg/dL) و میلی مول بر لیتر (mmol/L) می باشد. این دستگاه قند خون قابلیت تنظیم ۵ آلارم در ۲۴ ساعت و ذخیره سازی ۳۶۵ نتیجه آزمایش همراه با تاریخ و زمان را دارد و می توانید ۳ معدل گیری ۷ الی ۹۰ روز را با تنظیم دلخواه داشته باشید. با توجه به امکان تخصیص ۱ تا ۱۰۰ شناسه اختصاصی برای ۱۰۰ نفر، از کلید خارج کننده نوار جهت جلوگیری از تماس با آلودگی های خونی استفاده شده است.

داخل جعبه علاوه بر دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو، قلم سوزن لانست استریل برای خونگیری و ۵۰ عدد نوار تست و ۵۰ عدد سوزن تست برای انجام ۵۰ آزمایش قند خون و محلول کنترل و ۲ عدد باتری سکه ای CR2032 برای بیش از ۵۰۰۰ آزمایش و CD آموزشی و دفترچه راهنمای فارسی می باشد.

مشخصات دستگاه تست قند خون «ایزی گلوکو»

  • وزن 0.343 kg

امتیاز کاربران به: دستگاه تست قند خون «ایزی گلوکو» | (2نفر)

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
نظرات کاربران
توسط مزگان سپه وند در تاریخ 23 آوریل 2019

محصولتون فوق العاده بود

توسط ام البنین دریکوند در تاریخ 27 آوریل 2019

ممنون از سایت عالیتون

مقایسه ( 0 مورد )
ارسال تمامی محصولات به سراسر ایران | همین حالا تماس بگیرید : ۱۴۰۱ ۹۱۰۱ – ۰۲۱
۴۶ ۳۶ ۴۲۱ - ۰۹۱۲       ساعات پاسخگویی و مشاوره رایگان ۹ الی ۱۷
-begin GOFTINO code- -end GOFTINO code-