سوالی دارید؟

خمیر پاتی «Thera felex»

از 2 رای
صاف

  معرفی اجمالی محصول خمیر پاتی «Thera felex»

  ویژگی کلیدی                                  دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

  • 85 گرم
  • جنس پلیمر سیلیکونی آنتی باکتریال
  • بهداشتی و غیر خشک شونده
  • در رنگ بندی ها ومیزان کشش های مختلف
  • ساخت آمریکا

  خمیر بازی یکی از کارهایی است که می توان با فشردن و بازی با آن در میان انگشتان دست، حس خوبی را تجربه کرد. بازی با خمیر دست می تواند به شما حس خوب تندرستی بدهد. علاوه بر احساس خوبی که از خمیر بازی به آدم دست می دهد، خمیرهای مخصوص با عنوان خمیرهای پاتی به تقویت و توان بخشی انگشتان دست کمک کرده و باعث بهبود افزایش مهارت های حرکات مربوط به دست و مچ و ساعد می شود. همچنین باعث آزاد شدن اندروفین در خون شده که موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از بیماری های قلبی می گردد. علاوه بر این، انعطاف خمیر و میزان قدرت آن که بر اساس رنگ بندی خمیر طراحی شده است، موجب کاهش استرس شده و به شما حس آرامش می بخشد.

  خمیر پاتی بهترین وسیله برای بازی و تقویت دست کودکان، جدا نمودن انگشتان به هم چسبیده و بازتوانی حرکات دست و پا در بیماران، تقویت عضلات دست بزرگسالان، ورزشکاران، موزیسین ها به خصوص کسانی که با سازهای گیتار، پیانو، تنبک، سنتور، دف، کاخن وتقریبا تمام سازهای دیگر کار می کنند، و به طور کلی همه کسانی که به نحوی به فکر تقویت عضلات انگشتان شان هستند، مناسب می باشد. 

  خمیر پاتی «Thera felex» از جنس پلیمر سیلیکونی آنتی باکتریال است و کاملا بهداشتی و غیر سمی می باشد. این خمیر غیر خشک شونده است. خمیر در پنج رنگ کرم، زرد، قرمز، سبز و آبی وجود دارد که میزان کشش وچسبندگی آن در جدول زیر آمده است. شما با توجه به کارایی مورد نظر خود می توانید هر کدام از آن را استفاده نمایید.

   

  رنگدرجه سختیشماره مقاومت
  کرمخیلی نرم۱
  زردنرم۲
  قرمزمتوسط۳
  سبزتقریبا سفت۴
  آبیسفت

  ۵

   

  مشخصات خمیر پاتی «Thera felex»

   • انتخاب رنگ

    آبی, زرد, سبز, قرمز, کرم

  2 دیدگاه برای خمیر پاتی «Thera felex»

  1. عاطفه اسماعیلی

   کیفیتش عالی بود

  2. بدری فریادی

   کیفیتش عالی بود

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  مقایسه ( 0 مورد )
  همین حالا تماس بگیرید : ۱۴۰۱ ۹۱۰۱ – ۰۲۱
  ۴۶ ۳۶ ۴۲۱ - ۰۹۱۲       ساعات پاسخگویی و مشاوره رایگان ۹ الی ۱۷