خمیر پاتی سنکباند «sanctband»

پاک کردن

  نقد و بررسی اجمالی خمیر پاتی سنکباند «sanctband»

  ویژگی کلیدی

  • جنس پلیمر سیلیکونی آنتی باکتریال
  • بهداشتی و غیر خشک شونده
  • غیر سمی
  • در رنگ بندی ها ومیزان کشش های مختلف
  • ساخت مالزی

   

   

  خمیر بازی یکی از کارهایی است که می توان با فشردن و بازی با آن در میان انگشتان دست، حس خوبی را تجربه کرد. بازی با خمیر دست می تواند به شما حس خوب تندرستی بدهد. علاوه بر احساس خوبی که از خمیر بازی به آدم دست می دهد، خمیرهای مخصوص با عنوان خمیرهای پاتی به تقویت و توان بخشی انگشتان دست کمک کرده و باعث بهبود افزایش مهارت های حرکات مربوط به دست و مچ و ساعد می شود. همچنین باعث آزاد شدن اندروفین در خون شده که موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از بیماری های قلبی می گردد. علاوه بر این، انعطاف خمیر و میزان قدرت آن که بر اساس رنگ بندی خمیر طراحی شده است، موجب کاهش استرس شده و به شما حس آرامش می بخشد.

  خمیر پاتی بهترین وسیله برای بازی و تقویت دست کودکان، جدا نمودن انگشتان به هم چسبیده و بازتوانی حرکات دست و پا در بیماران، تقویت عضلات دست بزرگسالان، ورزشکاران، موزیسین ها به خصوص کسانی که با سازهای گیتار، پیانو، تنبک، سنتور، دف، کاخن وتقریبا تمام سازهای دیگر کار می کنند، و به طور کلی همه کسانی که به نحوی به فکر تقویت عضلات انگشتان شان هستند، مناسب می باشد. 

  خمیر پاتی «sanctband» از جنس پلیمر سیلیکونی آنتی باکتریال است و کاملا بهداشتی و غیر سمی می باشد. این خمیر غیر خشک شونده است. خمیر در چهار رنگ صورتی، نارنجی، سبز و آبی وجود دارد که میزان کشش وچسبندگی آن در جدول زیر آمده است. شما با توجه به کارایی مورد نظر خود می توانید هر کدام از آن را استفاده نمایید.

  درجه سختی

  رنگ

  خیلی نرم

  صورتی

  نرم

  نارنجی
  متوسط

  سبز

  سفت

  آبی

  مشخصات خمیر پاتی سنکباند «sanctband»

   • رنگ

    صورتی, نارنجی, سبز, آبی

  امتیاز کاربران به: خمیر پاتی سنکباند «sanctband» | (1نفر)

  شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
  نظرات کاربران
  توسط سمیه کیهان فر در تاریخ 23 آوریل 2019

  برانکارد ، کمک دست ما

  مقایسه ( 0 مورد )
  در حال حاضر به دلیل انبوه بودن سفارشات ، امکان ثبت سفارش جدید وجود ندارد
  برای سفارشات عمده بیمارستانی و داروخانه ای اینجا کلیک کنید
  //