سوالی دارید؟

حلقه تقویت مچ دست مدل «۶۰ LB»

از 1 رای

۲۵,۹۰۰ تومان

  معرفی اجمالی محصول حلقه تقویت مچ دست مدل «60 LB»

  ویژگی کلیدی                            دارای ضمانت سلامت فیزیکی کالا

  • 60 LB
  • جنس لاستیک ضد حساسیت
  • دارای برجستگی برای سهولت استفاده
  • بیضی  شکل
  • قطر 7 سانتيمتر و ضخامت 1.5 سانتی متر

  یکی از محصولات ورزشی سبک و کم حجم که اغلب نادیده گرته می شود، حلقه ی تقویت دست است. حلقه های تقویت دست ابزار مناسبی برای جبران کمبود فعالیت های بدنی و ایجاد نشاط برای افراد است. ضمن اینکه استفاده از این حلقه ها، نیاز به فضای مجهز ندارد، شما می توانید با هزینه ی بسیار کم در محیط کار یا خانه، به نشاط و تندرستی و تناسب اندام خود کمک کنید.

  در اغلب ورزش ها، مچ و ساعد، در حرکات و مهارت هاي ورزشي درگير مي باشند. ورزش هاي پرتابي، آبشار و سرو زدن در واليبال، گرفتن چوب گلف و بيسبال، کشتي، صخره نوردي، اسکي روي آب و … مچ و ساعد قوي مي خواهند. ورزشکاران، اغلب فکر مي‌کنند که چون هنگام تمرين پشت بازو و جلوبازو، ساعدهايشان هم درگير مي شوند، ديگر نيازي به تمرين دادن اين عضلات ندارند. تقويت مچ و ساعد، به تسهيل فعاليت هاي روزمره هم کمک مي کند. با اين حساب، تمرين دادن آن ها، کاملا معقول بنظر مي رسد.

  يکي از ساده‌ترين تمرينات ساعد و مچ استفاده از حلقه هاي لاستيکي مي‌باشد. حلقه تقویت مچ دست مدل «۶۰ LB» اين حلقه با قطر ۷ سانتيمتر و ضخامت ۱٫۵ سانتی متر با برجستگي‌هاي روي آن مي‌تواند وسيله مناسب براي تمرين دادن انگشتان و مچ دست باشد که برجستگي‌هاي آن با ماساژدادن کف دست جريان خون را افزايش داده که در نتيجه آن خستگي کمتر شده و مي‌توان تعداد دفعات بيشتري اين حرکت را انجام داد. از ويژگي‌هاي اين کالا کيفيت، سادگي، تنوع، قيمت کم و مهم‌تر از هر چيز ديگر کارايي بالاي آن است.

  1 دیدگاه برای حلقه تقویت مچ دست مدل «۶۰ LB»

  1. زهرا خسروی

   مرسی کلی

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  2 + 5 =

  مقایسه ( 0 مورد )
  همین حالا تماس بگیرید : ۱۴۰۱ ۹۱۰۱ – ۰۲۱
  ۴۶ ۳۶ ۴۲۱ - ۰۹۱۲       ساعات پاسخگویی و مشاوره رایگان ۹ الی ۱۷