تشک برقی «رزمکس» (rossmax) مدل HP3040A

  نقد و بررسی اجمالی تشک برقی «رزمکس» (rossmax) مدل HP3040A

  ویژگی کلیدی

  • محافظت از گرمایش بیش از حد
  • گرم شدن سریع
  • قابلیت تنظیم در ۴ حالت دما
  • توزیع دما به صورت یکسان
  • دارای روکش نرم و قابل جداسازی و قابل شستشو
  • خاموش شدن خودکار پس از ۹۰ دقیقه
  • دارای دو سال گارانتی
  • ساخت سوئیس

  از قدیم در درمان آرتروز، کمر درد، سایر دردها و گرفتگی های عضلانی و کشیدگی ماهیچه ها، ناحیه درد را گرم نگه می داشتند. امروزه با بهره گیری از این موضوع، تشک های برقی حرارتی ساخته شده است که گرمادرمانی را انجام داده و بنا به شرایط و تنظیمات کاربر، قابلیت کاهش یا افزایش دما را دارند.

  ازآنجایی که پتو یا تشکچه های برقی حرارتی با عضلات در تماس مستقیم هستند، وجود حرارت یکنواخت و مستمر برای ساعت های طولانی باعث افزایش جریان خون شده و در نتیجه موجب کاهش و بهبود دردهای عضلانی، کمردرد، آرتروز و کشیدگی های ماهیچه ها می شود. علاوه بر خاصیت درمانی، اگر دچار بی خوابی هستید، پتوهای برقی و تشکچه های برقی حرارتی را می توانید در گرم کردن تختخواب در شب های سرد قبل از ورود به بستر و کمک به استراحت مطلوب تر بهره بگیرید. این تشک های برقی با تامین مداوم و مستمر گرما خواب بهتری را برایتان به ارمغان می آورد.

  تشک برقی-حرارتی «رزمکس» (rossmax) مدل HP3040A دارای کاربری خانگی بوده و دارای کنترل جهت روشن و خاموش کردن و همچنین قابلیت نمایش دما و صفحه ی LED می باشد. با فشار دادن دکمه ای که در زیر LED قرار دارد می توانید دمای مورد نظر خود را از ۱ تا ۴ انتخاب کنید. جهت استفاده پس از اینکه پریز را در برق قرار دادید، دکمه ON/OFF را فشار دهید. بر روی LED دمای ۱ (کمترین دما) نشان داده می شود که پس از چند دقیقه تشک شروع به گرم شدن می کند. شما می توانید دمای مورد نظر خود را از ۱ تا ۴ با فشاردادن مداوم دکمه انتخاب دما ،انتخاب نمایید. برای جلوگیری از انتقال بیش از حد گرما و صرفه جویی در مصرف برق، و همچنین در صورتی احیانا پیش از خاموش کردن آن خوابتان برد، تشک پس از ۹۰ دقیقه به صورت خودکار خاموش می شود که در صورت استفاده ی دوباره می توانید کلید روشن و خاموش را فشار دهید. تشک دارای محافظ گرمای بیش از حد BBS بوده و همچنین رویه ی نرم و قابل جداسازی آن، به شما امکان شستن رویه را می دهد.

  توجه داشته باشید رویه ی تشک این امکان را می دهد که هوا در بین تشک و پوست شما در جریان باشد بنابراین تشک را بدون رویه ی محافظتی آن استفاده نکنید. همچنین در نظر داشته باشید که هیچ گونه رطوبتی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به خود تشک اصابت نکند. این تشک در ابعاد ۳۰*۴۰ می باشد.

   

  مشخصات فنی 

   

  مدلHP3040A
  ولتاژ۲۲۰-۲۴۰ ولت

  (برق شهری)

  توان۱۰۰ وات
  خاموشی خودکارپس از ۹۰ دقیقه
  ابعاد۳۰*۴۰
  شرایط استفادهمکان مسطح، تمیز، خشک
  سایر ویژگی ها– محافظت از گرمایش بیش از حد

  – گرم شدن سریع

  – قابلیت تنظیم در ۴ حالت دما

  -توزیع دما به صورت یکسان

  – دارای روکش نرم و قابل جداسازی و قابل شستشو

  – خاموش شدن خودکار پس از ۹۰ دقیقه

  گارانتیدو سال
  ساخت

  سوئیس

   

  مقایسه ( 0 مورد )
  در حال حاضر به دلیل انبوه بودن سفارشات ، امکان ثبت سفارش جدید وجود ندارد
  برای سفارشات عمده بیمارستانی و داروخانه ای اینجا کلیک کنید
  //