دلهره و استرس به خاطر آزمايش
با سلام و خسته نباشيد خدمت شما و همه دوستان عزيز…. من حدود ۲ ماه پيش يك رابطه جنسي حفاظت نشده داشتم كه اي كاش پام ميشكست و نميرفتم … ۳روز بعد از رابطه جنسي متوجه ضايعاتي در اطراف آلت تناسلي خود شدم كه به شدت منو نگران كرد پس از ۲ هفته خارش شديد در پاهايم رخ داد كه به تاول هاي قرمز رنگ تبديل شد و بعد از ۳ روز ازبين رفت و من از بيماري ايدز ترس دارم پس از ۱ ماه آزمايش دادم و جوابش منفي بود حالا چند تا سوال از شما دوستان دارم كه اميدوارم منو راهنماييم كنيد چون زندگانيم به هم خورده و فكر ميكنم تويه خوابم به خاطر ترس از كار زشتم
سوال ۱– براي تست دادن hiv چند ماه بايد منتظر شويم / منظورم اينه كه چند ماه بعد جواب ۱۰۰ درصد درست مياد.؟
سوتا ۲- آيا ضايعات گوشتي اطراف آلت تناسلي ميتواند نشان ايدز باشد؟
سوال۳- به نظر شما با شرح خالي كه دادم دچار بيماري ايدز شدم يا بيماريهاي جنسي ديگر؟
سوال۴- چرا پزشكان ايراني با اين همه كه از خودشون تعريف ميكنند و خودشون رو تويه دنيا فكر ميكنند بي نظيرند چرا واكسني درست نميكنند چرا بايد مردم وطنمان يكي يكي تلف شوند چرا چرا چرا؟
سوال۵- آيا اميدي براي بيماران است كه واكسني درست شود كه بيماران نجات يابند؟
سوال ۶- چند درصد امكان دارد كه من دچار بيماري ايدز شوم رابطه واژينالي بوده و بدون كاندوم؟
لطفا جواب ها را در همين صفحه اعلام كنيد و آدرس لينك يا آدرسي ندهيد كه از پرسش و پاسخ ديگران به جواب سوالهايم برسم خواستي اين جا جواب بده…

اميدوارم كه اين پرسش رو اخطار ندند چون تا حالا ۳ تا سوال پرسيدم . ۲ تاش رو حذف كردند………

امیدوارم مقاله زیر مورد قبول واقع شود
عفونتهای آمیزشی در مردان:عفونت‌هایی که در طی مقاربت (مهبلی، مقعدی یا دهانی) از فردی به فرد دیگر منتقل می‌شوند، به عفونت‌های آمیزشی معروف هستند. هر چند که این عفونت‌ها، هم مردان و هم زنان را مبتلا می‌کنند، ولی علایم آنها با یکدیگر متفاوت است (به مبحث «عفونت‌های آمیزشی در زنان» ‌مراجعه کنید). همچنین علایم، فرد بسته به نوع تماس جنسی هم متفاوت است، برای مثال در مردان همجنس‌باز، علایم درگیری راست روده اغلب شایع‌تر است. برخی از عفونت‌ها، حتی اگر علایم کمی هم داشته باشند، ممکن است خطرناک باشند و در صورت درمان نشدن باعث ایجاد آسیب‌های دایمی شوند. در صورتی که فکر می‌کنید شما یا همسرتان مبتلا به عفونت آمیزشی هستید، باید به پزشک یا به درمانگاه عفونت‌های آمیزشی مراجعه کنید تا با حفظ کامل رازداری، درمان شوید. ابتلا به چند نوع عفونت آمیزشی به طور همزمان شایع است. تا زمانی که پزشک تأیید کند که عفونت کاملاً برطرف شده است باید از هرگونه رابطه جنسی بپرهیزید. خطر ابتلا به عفونت آمیزشی با استفاده از رفتارهای جنسی سالـم کـاهش پیـدا می‌‌کند: تعریف نهفتگی:فاصله زمانی تماس با عامل بیماری و شروع علایم.
نام عفونت:تبخال تناسلی

دوره مخفی بودن(نهفتگی):۴ الی ۷ روزعلایم در مردان:زخم یا خارش آلت و بعضا رانهاست.سپس تعدادی تاول کوچک و دردناک ظاهر میشود.با پاره شدن تاولها، زخمهایی ایجاد میشوئ که پس از ۱۰ الی ۱۴ روز بهبود پیدا میکنند.بعضی اشخاص ممکن است در طی حملات، تب هم داشته باشند.این بیماری معمولا عود میکند.تشخیص و درمان:تشخیص معمولا بر اساس ظاهر پوست آلت داده میشود.داروهای ضد ویروس خوراکی، چنانچه در اوایل حملات مصرف شوند، باعث کوتاه شدن مدت آنها میشود، اما ویروس را ریشه کن نمیکند.تبخال تناسلی هنگام وجود زخم، بیشتر از مواقع دیگر مسری است، اما در برخی موارد،بعد از بهبود زخم هم باعث انتقال عفونت میشود.
*****************************************************

نام عفونت:زگیل تناسلی

دوره مخفی بودن(نهفتگی):۱ الی ۲۰ ماهعلایم در مردان:به صورت توده های گوشتی و صورتی رنگ بر روی آلت و در برخی موارد اطراف مقعد ظاهر می شود.تشخیص و درمان:با جراحی یا داروهای موضعی درمان می شوند.گاهی اوقات علی رغم درمان، ممکن است عود کند.*****************************************************نام عفونت:سوزاک دوره مخفی بودن(نهفتگی):۲ الی ۱۰ روز علایم در مردان:درد یا سوزش موقع ادرار و در برخی موارد خروج ترشحاتی از آلت.تشخیص و درمان:پزشک از ترشحات مجرای خروج ادرار و یا راست روده نمونه برداری می کند.درمان با آنتی بیوتیک انجام می شود.*****************************************************نام عفونت:ایدزدوره مخفی بودن(نهفتگی):۶ الی ۸ هفتهعلایم در مردان:در ابتدا ممکن است علامتی نداشته باشد اما در برخی موارد ممکن است با حالت شبیه به آنفلوآنزا که گاهی همراه با تورم غدد لنفاوی و بثورات پوستی است ایجاد شود.چه شخص علامت داشته باشد و چه نداشته باشد، عفونت منتقل می شود.تشخیص و درمان:تشخیص آن با آزمایش خون انجام می شود.در حال حاضر روشی برای درمان آن وجود ندارد ولی روشهایی برای کند کردن پیشرفت بیماری وجود دارد.*****************************************************نام عفونت:التهاب غیر سوزاکی مجرای خروج ادراردوره مخفی بودن(نهفتگی):۱ الی ۶ هفتهعلایم در مردان:احساس درد یا سوزش هنگام ادرار بویژه صبح ها.ممکن است ترشحاتی نیز خارج شود.تشخیص و درمان:پزشک از ترشحات مجرای خروج ادرار نمونه برداری می کند.درمان با آنتی بیوتیک انجام می شود. *****************************************************نام عفونت:شپش عانهدوره مخفی بودن(نهفتگی):صفر الی ۱۷ روزعلایم در مردان:معمولا خارش شدید در ناحیه عانه وجود دارد بویژه شبها.شپشها بین ۱ الی ۲ میلیمتر طول دارند.تشخیص و درمان:درمان با محلولهای از بین برنده شپشها صورت می گیرد.*****************************************************نام عفونت:سیفلیسدوره مخفی بودن(نهفتگی):۱ الی ۱۲ هفتهعلایم در مردان:در ابتدا زخمی بدون درد و بسیار مسری بر روی ناحیه تناسلی (معمولا روی آلت یا داخل راست روده)ایجاد می شود.
تشخیص و درمان:تشخیص با آزمایش خون و نمونه برداری از زخمها انجام می شود.درمان با آنتی بیوتیک انجام می شود.