توقف رشد و بچه گی
من پسری ۱۸ ساله و ۳ ماه هستم که مدتیه)تقریبا ۳-۴ سال) توقف رشد نیمه کاره رو در خودم مشاهده می کنم, تقریبا به مدت ۲ ساله (یا بیشتر) که احساس میکنم که تقریبا هیچ رشدی نداشتم… و سایز کفشم هم هیچ تغییری نکرده..قد پدرم ۱۷۵ و قد مادرم ۱۵۵ هست ولی قد خودم ۱۶۸ است… در ضمن جثه و استخوان بندی پدرم کاملا بزرگتر از منه بطوریکه الان سایز دستهایم به اندازه مادرم هست! ولی سایز دستهای پدرم بسیار بزرگه….در یک کلام پدرم مثل یک غوله در مقابل من! در حالیکه در دوستان هم سنم این ویژگی ها حتی از پدرشان نیز فراتر رفته! بطوریکه باید جای پدرانمان را اگر بخواهیم طبق این ویژگی ها بررسی کنیم, عوض کنیم!
تقریبا از کلاس اول راهنمایی یعنی از زمانی که شاید به بلوغ هم نرسیده بودم به علت شهو-ت شدید به زنان و همه اعضای بدنشان! مثل دستها و بخصوص پاهایشان اس-تمنا می کردم بطوریکه در اولین استمنا تنها قطره ی کوچکی منی خارج شد! در حال حاضر قصد مراجعه به پزشک رو دارم ولی اولا بدلیل مذهبی بودن تک تک اعضای خانواده و انزجار اسلام از استم-نا ترس شدیدی از این موضوع دارم که در مراجعه به پزشک (که نمیتوانم تنها برم و حتما به اجبار پدر و مادر باید با یکی از آنها مراجعه کنم) به هر صورتی اعم از معاینه دستگاه تناسلی و غیره ایشان متوجه خودارضاییم بشه و به اطلاع خانواده ام برسه که دیگر کار تمام است!!! سوال بنده از شما اینست که آیا پزشکان میتوانند متوجه این موضوع شوند بدون اظهار خود فرد؟! و اگر پاسخ شما خیر است پس چرا در معاینه های قبل از خلبان شدن معروف است که افراد استم-نا گر را مردود میکنند؟!
در ضمن ریش و سبیل من به طرز ناقص و کچلی در آمده است و مثل بقیه دوستانم هنوز درست و حسابی نشده…. و طول آلت تناسلی ام در هنگام نعوذ تقریبا ۱۱-۱۲ سانته…ولی ضخامتش بد نیست! و سایز یکی از بیضه هام کوچکتر از دیگری است…. و آلت من در هنگام نعوذ خمیدگی به سمت پایین دارد…
به نظر من باتوجه به ویژگی های ژنتیکی رشد من در حالت نیمه کاره متوثف شده….در حالیکه از نظر رژیم غذایی مشکلی ندارم و نداشتم و همیشه شیر و لبنیات رو هم مصرف می کردم.
باسن و رانهایم نیز چاق شده است و کلا استخوان بندی ام مردانه نیست آیا ممکن است هورمون های زنانه بدنم زیاد تر شده باشد؟!
در ضمن از همان اوایل دوران استم-نا پوست صورت و پشت کتفهایم آکنه و جوش میزنه که با رفتن به پیش پزشک متخصص پوست و مو و با مصرف کرمها و صابونها مختلف و کپسولهای داکسی سایکلین و تترا سایکلین برای مدتی کوتاه پوستم نسبتا خوب شد ولی از زمان قطع دوباره داروهای پوست دوباره پوستم به حالت اول برگشته….
و اینکه باید به چه متخصصی حضوری مراجعه کنم؟
منتظر نظرات اولیه شما پزشکان محترم هستم.
لطفا اگر اطلاعات ناقص است بفرمایید تا اصلاح کنم.
لطفا راهنمایی فرمایید.
با تشکر.

پی نوشت: لطفا این تاپیک را بخاطر آمدن کلمات جنسی حذف نکنید. موضوع اصلی این پرسش عدم رشده…ممنون.)

تمام مواردی که ذکر کردید غیرطبیعی نیستند مثل طول آلت (که در ایران متوسط ۱۲ سانته)، یکی نبودن بیضه ها و ریش و …
اما برای پیگیری عدم رشد قد در طی دو سال بهتره به متخصص غدد مراجعه کنید تا عملکرد غدد درون ریز بدن و میزان ترشح هورمونهای مردانه مورد بررسی دقیق قرار بگیره و به امید خدا مشکلتون حل بشه.