ترمیم بینی
ترمیم مجدد بینی بعد از عمل زیبایی بینی
می خواستم بدونم بعداز عمل رینو پلاستی بینی برای برطرف کردن اشکلات بینی عمل ترمیم بینی به چه صورت انجام می گیره ؟آیا واقعا مفید هست یا خیر .؟

مطمئن نیستم که منظور شما رو درست فهمیده باشم اما توضیح خودمو می دم بهرحال

ببین دوست من ، من با فوق تخصص جراحی زیبایی صحبت می کردم ، ایشون معتقد بودند که اکثر اعمال جراحی زیبایی ( صحبت سر بینی بود البته ) در نهایت بعد از جراحی به یک جراحی ترمیمی ( بقول ایشون اصلاحی ) نیازمند هستند ، اما در اغلب موارد بدلیل هزینه بر بودن این موضوع و اینکه مراجع از نتیجه همون جراحی اولیه راضی هست ، لااقل در کشور ما این جراحی اصلاحی بندرت انجام میشه .

من حدودا ۵ سال قبل یه عمل انحراف انجام داده بودم من دچار انحراف بسیار شدید بینی بودم به طوری که اصلا از بینی نمیتونستم نفس بکشم بعد از عمل انحراف وضعیت تنفسم بهتر شد اما انحراف شدید بینی من بازم باقی موند تا ۳ سال بعد (یعنی ۲ سال پیش از این )که اقدام به عمل زیبایی بینی کردم که از ظاهر بینی (از نیم رخ) کاملا راضی هستم اما انحراف شدید بینی من باقی مونده. و از لحاظ ظاهری خیلی عذابم میده. عجیب اینجاست که بینی من در حالت عادی کاملا صاف به نظر میاد و همه میگن که صافه اما در عکسها کاملا انحراف داره به صورتی که همه متعجب میشن!!
من الان از فرم بینی م کاملا و ۱۰۰% راضی هستم و با اینکه بینی م انحراف شدیدی داره و کاملا عروسکی و کوچیک عمل شده اما با این وجود هیچ مشکلی در تنفس هم ندارم. مشکل من فقط با انحراف شدید بینی م هستش
سوالم اینه که اولا چرا بینی من در حالت عادی به نظر خودم ودیگران صاف به نظر میاد اما در عکس کاملا منحرف و کجه؟!!! خیلی عجیبه!! نمی دونم چرا اینجوریه؟ چرا؟
سوال دیگه م هم اینه که برای صاف کردن کامل تیغه بینی م باید پیش چه متخصصی برم چون من یه بار عمل انحراف کردم و بعدشم یه بارم عمل زیبایی کردم آیا باید حتما پیش متخصصانی برم که توی کار جراحی پلاستیک بودن و از ساختمان بینی عمل شده آگاه هستن؟آیا میتونم امیدوار باشم که این بینی بعد از یه عمل پلاستیک با یه عمل انحراف , تیغه ی صاف و ایده آلی پیدا کنه؟
دوست گرامی سرکار جنوا خانم بنظرم:
۱- خطای دید چشم انسان باعث این موضوع میشه.مثل اینکه گاهی اوقات ،فرد، در جاده ،سر بالائی رو سر پایینی میبینه و برعکس.
۲- به هیچ عنوان هیچ چیز و هیچ عملی ۱۰۰% کامل نیست لذا با عمل مجدد شاید تیغه بهتر بشه ولی فکر نکنم صافه صافه در بیاد (بنا به دیده هام چون برخی از دوستان و همکارام این عمل رو داشتند)
و النهایه چون بینی عضو بسیار حساسیست (اگر دقت کرده باشید هر ضربه به این عضو تا چند ثانیه انسان رو گیج و منگ کرده و درد زیادی داره ضمناً همه ما در کتب درسیمون خوندیم که چون بینی مستقیم با شبکه اعصاب به مغز متصله لذا حتی نباید جوش روی آن را هم دستکاری کرد)لذا پیشنهاد میکنم اگر فرم بینی شما از نظر خودتان خوبه و تنفس راحتی هم دارید بیشتر از این بهش دست نزنید زیرا هر عملی و استفاده از هر داروئی عوارض جانبی فراوانی داره که به عذاب بعدیش نمی ارزه!