ایا من با رابطه دهانی محاظفت نشده ایدز گرفتم؟
من یه دختر ۱۹ساله ام.حدود ۴ماه پیش یه رابطه دهانی محافظت نشده داشتم که دردهانم انزال صورت گرفت.زمانی که برای ازکایش ایدز رفتم ازمن یک رپیدتست گرفتند وگفتند جوابش منفیه.اما من هنگام ازمایش دستم از قسمتی که زخم بودبامیزازمایشگاه برخورد کرد.البته من خونی اونجا ندیدم.الان بعد دوهفته دچارتب و گلو درد شدید شدم.ایا امکان داره هنگام ازمایش ویروس اچ ای وی به من منتقل شده باشه.ایا ممکنه جواب تست اشتباه بوده باشه و علایم بعداز۴ماه خودشونو نشون بدن؟درضمن غدد لنفاویمم متورم شده و درد میکنه.
رتباط دهانی موجب بیماری ایدز و انتقال ویروس اچ ای وی نمیشه حتی منی که فرمودید هم از راه دهان باعث بروز این بیماری نمیشه.میز ازمایشگاه هم که فرمودید تمیز بوده و عاری از خون پس جای نگرانی نیست.این گلو درد و تب میتونه ازچیز دیگه ای باشه جواب ازمایشی هم که اصلا لازم نبوده بدید هم منفی بوده پس در مورد ایدز خیالتون راحت

اما هپاتیت ب از طریق بزاق دهان قابل انتقالِ که دوستان در این مورد بیشتر میتونن راهنمای کنن شمارو

در ضمن شما از سلامت پارتنر یا نامزد یا دوست خودت مطمئن هستی یا نه؟ اگه مطمئنی که سالمه و بیماری نداره پس شما هم نگران نباش یه ازمایش مربوط به هپاتیت ب هم بدید که خیال خودتونو راحت کنین

خواهرم چند وقت پیش با یکی از راه معقد بدون محافظت رابطه جنسی داشته.پسره منی خودش رو داخل معقد ریخته.الان نمیدونم چکار کنم! دارم دیوونه میشم.
دوست عزیز اول اینکه خونسردی خودتون را حفظ کنید.
بیشترین مقدار مایع منی بعد از رابطه از مقعد میاد بیرون و در اثر تکرار این نوع رابطه ممکنه مقدار کمی از مایعات که جذب دیواره مقعد شده مشکل و تولید انگل و دیگر بیماریها را بکنه.
بهتره مطمئن بشید که ایشون بیماری خطرناک مثل ایدز نداشته چون ویروس این بیماری براحتی از طریق رابطه مقعدی مخصوصا با تخلیه منی منتقل میشه.
برای اطمینان از سلامت خواهرتون ایشون میتونه یه چکاپ کامل انجام بده.